Blokowanie numerów zastrzeżonych

Kto dzwoni zazwyczaj z numerów zastrzeżonych? Teleankieterzy, sprzedawcy, dostajemy informację, że zostaliśmy wylosowani i mamy szansę wygrać w kolejnym konkursie…

Jeżeli nie masz chęci otrzymywać połączeń z numerów zastrzeżonych (z tzw. brakiem prezentacji numeru) wystarczy aktywować u Twojego operatora usługę blokowania połączeń z numerów zastrzeżonych.
Operatorzy nie chwalą się tą usługą, ponieważ tracą uzysk z odebranych przez nas rozmów, ale każdy z nich został zobowiązany do jej wprowadzenia.

Dzwoniący do Ciebie usłyszy komunikat informujący o tym, że nie życzysz sobie otrzymywać telefonów z numerów ukrytych i powinien wysłać wiadomość SMS lub zadzwonić korzystając z prezentacji swojego numeru.
Komunikat w T-Mobile brzmi: „To połączenie nie może być zrealizowane. Osoba, do której dzwonisz nie życzy sobie odbierać telefonów z numerów z ukrytą prezentacją. Włącz prezentację swojego numeru i zadzwoń ponownie.
Dzwoniący do użytkowników sieci Orange z aktywną usługą usłyszą: „Osoba, do której dzwonisz nie akceptuje połączeń z numeru zastrzeżonego. Wyłącz blokadę numeru i spróbuj ponownie lub skontaktuj się z nią przy pomocy SMSa.

Informacja na stronach operatorów:
Orange – blokada połączeń anonimowych
Plus – blokowanie połączeń z numerów zastrzeżonych
T-Mobile – Blokada połączeń z numerów zastrzeżonych
Play – blokada połączeń z numerów zastrzeżonych

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *